BREAKING NEWS

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim, përfaqësuesit e Këshillit Politik bëjnë një tjetër lëvizje

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim,
x

Politike

"Po pati mundësi që nesër", aleati i Bashës flet për zgjedhje të parakohshme

"Po pati mundësi që nesër", aleati i Bashës flet

Kreu i LZHK-së, Dashmair Shehi  tha se është i gatshëm për të hyrë në zgjedhje të parakohshme që nesër.

“Po pati mundësi që nesër edhe sikur ta dija që do t'i humbte opozita sepse nëse e gjithë shoqëria politike dhe normalisht shoqëria shqiptare nuk reagon farë për këtë që ka ndodhur e quan si një gjë normale, e quan ashtu siç e quan Rama vetë që do të lindë dielli atëherë kjo shoqëri ka vdekur. Jo që smeriton Europë kjo, por nuk meriton as Shqipërinë vetë”, tha Shehi në Ora News.

 

Më të lexuarat