BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Politike

"Po përballlet me mundësinë e një tragjedie", Rama publikon pamjet dhe jep mesazhin e fortë: Këtë video duhet ta shohin ata që...

"Po përballlet me mundësinë e një tragjedie", Rama

Kryeministri Rama shprehet se New Yorku po përballet me mundësinë e një tragjedie lidhur me koronavirusin i cili po gjunjëzon botën.

Teksa publikon videon, Rama shkruan se këto pamje duhet ti shohin ata që e quajnë vonesë shtimin e kapaciteteve mbrojtëse në vijën e zjarrit.

Rama shkruan:

" NEW YORKU KËRTHIZA FINANCIARE E PLANETIT PO PËRBALLET ME MUNDËSINË E NJË TRAGJEDIE

*këtë video ta shohin sidomos ata që e quajnë vonesë shtimin e kapaciteteve tona mbrojtëse në vijën e zjarrit"