BREAKING NEWS

“Drafti i Ramës për Asocacion një skandal historik”/ Spartak Ngjela shpërthen ndaj kryeministrit: Franca gjithmonë ka qenë kundër territorit shqiptar, ç’ punë ka me...

“Drafti i Ramës për Asocacion një skandal historik”/
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Shqipërisë i jep të drejtë Serbisë dhe akuzon Albin Kurtin, irritohen kosovarët dhe kërkojnë shpalljen “non grata” si armik i shqiptarëve për interesat e serbëve

Kryeministri i Shqipërisë i jep të drejtë Serbisë dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri/ KFOR zbulon kush fshihej pas protestave të dhunshme në Zveçan dhe i bën thirrjen e fortë Serbisë

Tensionet në Veri/ KFOR zbulon kush fshihej pas protestave të dhunshme
x
BREAKING NEWS

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës për të penguar Lulzim Bashën që të marrë drejtimin e selisë blu, zbardhen prapaskenat nga mbledhja e Kryesisë së PD

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës
x
BREAKING NEWS

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord historik, sot kapin fundin

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj Arbër Paplekajt

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj
x
BREAKING NEWS

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e targave që fundosën ushtarin e Martinaj

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e
x
BREAKING NEWS

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i menjëhershëm nga BE

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i
x

Politike

“Politikanë kujdes si silleni me të dashurat”/ Ish-ministri ja plas të qeshurës në mes të emisionit

“Politikanë kujdes si silleni me të dashurat”/

Sipas juristit Kreshnik Spahiu politikanët duhet të tregojnë më shumë kujdes si sillen me të dashurat sesa me gruan.

Në një intervistë për “Now me Erla Mëhillin” ai komentoi intervistën e ish-të dashurës së McGonigal,  Allison Guerriero në Euronews Albania.

“Këta mundohen që të rrinë në pushtet nëpërmjet influencës që kanë ndërkombëtarët dhe prandaj mundohen që në një farë mënyre t’i miklojnë me dreka, me darka, me dhurata, me miqësira, me përqafime, me të dashura e të tjerë. Ai kushedi se ç’ka bërë në Shqipëri. Këtë e tradhtoi dashnorja latino-amerikane se po ta kishte tradhtuar dashnorja shqiptare do bëhej nami dhe ky është një leksion i madh për zyrtarët që të kenë kujdes në mënyrën se si sillen me të dashurat e tyre. Më mirë të sillen keq me gratë se me të dashurat. Nuk është humor,” – u shpreh Spahiu ndërsa u shoqërua me të qeshura edhe nga juristi Ylli Manjani.

Më të lexuarat