BREAKING NEWS

Marrëveshja për Zgjedhoren përfshin votën e emigrantëve? Ja si përgjigjet Damian Gjiknuri

Marrëveshja për Zgjedhoren përfshin votën e
x

Politike

Politikani i njohur italian nxjerr pamjet dhe falenderon Ramën: Kjo është Europa që do të donim

Politikani i njohur italian nxjerr pamjet dhe falenderon Ramën: Kjo

Politikani i njohur italian, Vittorio Sgarbi, ka reaguar në lidhje me dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve shqiptarë në Itali për të luftuar koronavirusin.

“Kjo është Europa që do të donim.

Nderime Edi Ramës dhe popullit të tij”, s hkruan Sgarbi, që ka postuar videon e dërgimit të mjekëve dhe infermierëve shqiptarë drejt Italisë.

Më të lexuarat