BREAKING NEWS

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas gabimit të pafalshëm që...

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas
x

Politike

Postimi prekës i Greg Ramës për humbjen e gjyshes: Do të jenë të paharrueshme këshillat e tua të vyera

Postimi prekës i Greg Ramës për humbjen e gjyshes: Do të
Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka postuar një dedikim prekës për ndarjen nga jeta të gjyshes.

"Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe" shkruan ai.

Postimi prekës i Greg Ramës për humbjen e gjyshes: Do të