BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Politike

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që

Gara për Shkodrën më 14 maj do të jetë interesante edhe për shkak të lëvizjes së Agron Çelës.

Gazetarja Eksiola Shehu komentoi në “Now me Erla Mëhillin” se bëhet fjalë për një faktor të rëndësishëm që i është bashkuar Partisë Socialiste.

“Partia e Lirisë, dikur Lëvizja Socialiste për Integrim në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit 2021 ka fituar 4 mandate, nga të cilët një prej tyre në qarkun e Shkodrës dhe është një faktor i rëndësishëm në Shkodër,” – u shpreh Shehu.

Gazetarja solli në vëmendje edhe mbështetjen që PS ka nga Partia Socialdemokrate e Tom Doshit.

“Pra, kemi votat e Partisë Socialiste, mbështetjen e Agron Çelës, nga ana tjetër votat e partisë Socialdemokrate. Nëse do të kemi një raport e kemi 3 me 1, Parti Demokratike të përçarë dhe nuk e dimë nëse do të ketë një kandidat zoti Alibeaj në Shkodër,” – sqaroi Shehu.

Më të lexuarat