BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Politike

Prapaskenat! Taulant Ballës i ndodh e papritura gjatë konferencës për mediat

Prapaskenat! Taulant Ballës i ndodh e papritura gjatë konferencës

Kreu i grupit parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla po jepte një konferencë për mediat kur një 'incident' i papritur ndodhi.

Teksa Balla po fliste me gazetarët në lidhje me Kongresin e Partisë Socialiste që do të mbahet nesër dhe çështje të tjera politike një qytetar është dëgjuar të bërtasë duke thënë:

" Mos fol o burrë, o llapaqen. Mos fol!"

Pas kësaj Balla nuk reagoi fare dhe u largua duke qeshur.