Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Presidenti Ilir Meta implikohet me këto", Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat e rënda

Postuar: 02/12/2019 - 21:43

Avokati i njohur Spartak Ngjela tha se qeveria është e lidhur me mafian dhe si shpërblim i jep leje ndërtimi në zonat ku nuk lejohet të ndërtohet, ndërsa përmend emrin e presidentit Ilir Meta si i implikuar.

Ngjela tha:

“Presidenti Ilir Meta implikohet me këto. Sot doli Meta tha të mbyllet çështja, nuk mbyllet kjo. Ndërkombëtarët mendonin se do ta prishnin me Reformën në Drejtësi.”

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2019 - 14:08

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës bën me dije se Kreu i Shtetit ka emëruar z. Shemsi Prençi Këshilltar të Posaçëm për Emergjencat Civile.

Postuar: 13/12/2019 - 13:59

Numri dy i PD, Edi Paloka, nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka reaguar menjëherë pas emër

Postuar: 13/12/2019 - 13:46

Vetëm pak minuta pasi dekretoi propozimin e kryeministrit Edi Rama për të emëruar Arben Ahmetajn

Postuar: 13/12/2019 - 13:43

Ndryshime në qeveri, kryeministri Edi Rama vendos ngritjen e një ministrie të re dhe propozon emë

Postuar: 13/12/2019 - 13:21

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski ku foli për gazetën gjermane "Der Spieg

Postuar: 13/12/2019 - 13:00

Ndryshime në qeveri, kryeministri Edi Rama vendos ngritjen e një ministrie të re dhe propozon emë