BREAKING NEWS

Tjetër skandal seksual shpërthen në vendin tonë/ Përdhunon një vajzë brenda komisariatit, arrestohet shefi i policisë (Zbardhen detaje të rënda nga ngjarja)

Tjetër skandal seksual shpërthen në vendin tonë/
x

Politike

"Presidenti Ilir Meta implikohet me këto", Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat e rënda

"Presidenti Ilir Meta implikohet me këto", Spartak Ngjela nxjerr

Avokati i njohur Spartak Ngjela tha se qeveria është e lidhur me mafian dhe si shpërblim i jep leje ndërtimi në zonat ku nuk lejohet të ndërtohet, ndërsa përmend emrin e presidentit Ilir Meta si i implikuar.

Ngjela tha:

“Presidenti Ilir Meta implikohet me këto. Sot doli Meta tha të mbyllet çështja, nuk mbyllet kjo. Ndërkombëtarët mendonin se do ta prishnin me Reformën në Drejtësi.”