BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Politike

Presidenti Meta dekreton qeverinë “Rama 3”, vjen reagimi i ashpër i deputetes së PD: Ministrat e qeverisë po festojnë me shumë...

Presidenti Meta dekreton qeverinë “Rama 3”, vjen reagimi i

Deputetja e Partisë Demokratike Dhurata Çupi ka komentuar zhvillimet e fundit politike/

Pas dekretimit të ministrave të qeverisë “Rama 3”, ku SPAK i ktheu përgjigje presidentit se asnjëri prej anëtarëve të kabinetit nuk ishte në hetim, Çupi thekson se në vendin më të korruptuar në Europë, s’ka asnjë qeveritar në hetim.

“Ministrat e qeverisë po festojnë me shumë, pas sigurisê që ju dhanë se nuk ishin nê hetim,sesa për faktin që do tê vazhdojnë të jenë ministra.

Ne vendin më te korruptuar në Europe , ska asnjë qeveritar ne hetim!!

Siguri më te plote që korrupsioni te vazhdojë nuk ka”, shkruan Dhurata Çupi.

Më të lexuarat