BREAKING NEWS

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të ndikojë roli i Joe Biden në bisedimet Kosovë – Serbi (VIDEO)

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të
x

Politike

Presidenti Meta nuk iu ndahet kërcënimeve, publikon foton dhe jep mesazhin e fortë të koduar: Po bien dhe...

Presidenti Meta nuk iu ndahet kërcënimeve, publikon foton dhe jep

Presidenti Ilir Meta nën ethet elektorale dhe frikën e shkrirjes së LSI, nuk i ndal sulmet ndaj qeverisë.

Edhe mëngjesin e sotëm Meta ka dalë me një mesazh të koduar. Nisur nga fakti që në pranverë do të mbahen zgjedhjet e përgjithshme, Meta shkruan se po bien edhe gjethet e fundit për t’u çelur më të bukura në pranverë.

“Po bien dhe gjethet e fundit. Më të bukura do çelin në Pranverë”, shkruan Meta.

Presidenti Meta nuk iu ndahet kërcënimeve, publikon foton dhe jep