BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si është situata: Mbyllja e vendit do të...

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si
x

Politike

Presidenti Meta nuk iu ndahet provokimeve, publikon foton me dy gishtat lart dhe jep mesazhin e koduar

Presidenti Meta nuk iu ndahet provokimeve, publikon foton me dy gishtat lart dhe

Presidenti Ilir Meta nuk iu ndahet mesazheve provokuese dhe kërcënuese. Mëngjesin e sotëm ka publikuar një foto nga Lezha ku shfaqet me dy gishtat lartë.

"Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Besëlidhjes së Skënderbeut. Mirëmëngjes dhe të diel të mbarë për të gjithë", shkruan Meta  krahas fotos.

Dje, kreu i shtetit ishte në Dibër ku mori pjesë në një ceremoni për 110-vjetorin e Kongresit të Dibrës, ndërsa sot radhën e ka Lezha.

Më të lexuarat