BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Politike

Presidenti turk, Erdogan mbërrin në Kuvendin e Shqipërisë

Presidenti turk, Erdogan mbërrin në Kuvendin e Shqipërisë

Presidenti Erdogan ka mbërritur në sallën e Kuvendit ku do të mbajë edhe një fjalë përshëndetëse.

Presidenti Erdogan ndodhet në Shqipëri që nga mëngjesi i kësaj të hënë në një vizitë zyrtare, e cila nisi me ceremoninë pritëse në aeroportin e Rinasit, më pas u zhvendos në Lac ku u dhanë celësat për 522 shtepitë e rindërtuara për familjet e prekura nga tërmeti, më pas vijoi me nënshkrimin e 7 marrëveshjeve mes dy vendeve, për të vazhduar më tej me konferencën e përbashkët Rama-Erdogan dhe tashmë me fjalën e Presidentit Erdogan në parlamentin shqiptar.

 

Më të lexuarat