BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Politike

Presioni i kryeministrit ndaj kryebashkiakëve socialistë, Arian Çani zbulon prapaskenat dhe tregon cili është qëllimi i vërtetë i Ramës: Ua njeh pikat e dobëta!

Presioni i kryeministrit ndaj kryebashkiakëve socialistë, Arian

Deklaratat e kryeministrit Edi Rama se do të çojë kryebashkiakë socialistë në derën e SPAK, sipas gazetarit Arian Çani janë për  e t’i trembur.

“Mund të ketë konflikte me disa prej tyre, ose me ndonjërin, me të cilin nuk ka mbaruar punë. E lëshon këtë frazë në përgjithësi dhe ata që duhet të tremben, do të tremben.

Nuk ka rëndësi nëse do shkojnë në SPAK apo jo, ata do rrojnë me frikën e SPAK. Ai i njeh mirë humanët, ua njeh pikat e dobëta. Rama është mjeshtri i kukullave, është ai që lëviz kukullat nga poshtë.

Është një bllofaxhi, një pokerist i niveleve të larta. Problemi është pse kukullat i binden dhe vazhdojnë ta besojnë dhe ta kenë frikë”, shprehet ai.

Më të lexuarat