BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Politike

“Prisja një reagim të madh mediatik”, Vasili paralajmëron Ramën: Do vazhdojmë ta pasurojmë...

“Prisja një reagim të madh mediatik”, Vasili

Ish-deputeti i LSI-së Petrit Vasili tha se dosjet e Ramës, do të denoncohen në prokurori.

“Ne kemi një angazhim, që dosjet e Ramës, të përgatitura me kujdes dhe të denoncuara në prokurori, do të vazhdojmë ta pasurojmë. Ne nuk japim drejtësi, e jep gjykata. Dosjen do ta lëmë në dyert e prokurorisë.

Unë si kryetar i LSI-së padita dy herë Ramën sepse u tha policisë që të hiqnin kapelet dhe të sillnin vota për PS-në. Unë si politikan pres nga drejtësia, por ajo e fali se Rama kërkoi falje ne facebook. Unë prisja një reagim të madh mediatik”, tha Vasili për Ora News.