BREAKING NEWS

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit në 2015 kur Bill Gates paralajmëroi rrezikun nga virusi

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit
x

Politike

Pritë Ramës në Pogradec, ish-deputetët e PD nxisin simpatizantët. Çfarë po ndodh? (Foto)

Pritë Ramës në Pogradec, ish-deputetët e PD nxisin

Militantët e PD-së dhe LSI janë mbledhur për t'i bllokuar rrugën kryeministrit Rama që po kthehet nga Pusteci për takimin për të prezantuar kandidatin në Pogradec.

Të pranishëm janë edhe ish-deputetët Klevis Balliu, Ervin Salianji, Endri Brahimllari dhe simpatizantë të tjerë të opozitës. Ndërkohë që policia ka marrë masat për të shmangur incidentet dhe bllokimin e rrugës. Pak ditë më parë në Librazhd u shënuan incidente, pasi u godit eskorta e kryeministrit.