BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Politike

Priten zhvillime të reja në politikën shqiptare! Lulzim Basha bën lëvizjen e papritur

Priten zhvillime të reja në politikën shqiptare! Lulzim Basha

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pritet të mbledhë këtë të martë, të 153 kandidatët e kësaj force politike në të gjithë qarqet e vendit.

Takimi do të zhvillohet në selinë blu dhe pritet që të ketë zhvillime interesante përsa I përket strategjisë që do të ndjekë kjo forcë politikë në raport me kontestimin e zgjedhjeve, që cilësohen të manipuluara.

Takimi do të mbahet në orën 18.00, ku do tu kërkohet edhe njëherë të gjithë kandidatëve të dokumentojnë në çdo zonë të tyre shitblerjen e votave.