BREAKING NEWS

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për Shqipërinë, i jep dritën jeshile për të nisur procesin integrues në BE

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për
x
BREAKING NEWS

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik informacionin e rëndësishëm: Ia dolëm edhe kësaj sfide!

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x

Politike

Pritet të rimarrë drejtimin e PD? Analisti bën deklaratën e papritur, tregon se çfarë fshihet pas reagimit të Sali Berishës

Pritet të rimarrë drejtimin e PD? Analisti bën deklaratën e

Ish-kryeministri Sali Berisha bëri një deklaratë të fortë mbrëmjen e të enjtes, duke të lënë të hapur mundësinë se mund të rikthehet në krye të Partisë Demokratike.

Analisti Ermal Hasimja,, u shpreh se deklarata është bërë për të treguar se është ende i gjallë në politikë.

“Berisha nuk e ka përjashtuar mundësinë, është një mënyrë për të treguar që është gjallë dhe i fortë. Është e vështirë që zoti Berisha të angazhohet sepse në këto zgjedhje është vonë. Është më tepër një reagim për të treguar që është gjallë politikisht dhe nuk është goditur apo dekurajuar nga shpallja non grata. Ndoshta nuk ka fare lidhje me zotin Basha”, tha ai për Vizion Plus.

Më të lexuarat