BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Politike

"Prokurorët belgë nuk pyetën vetëm Bashën", Klodiana Lala plas deklaratën e fortë dhe shigjeton 2 nga njerëzit më të afërt të Ramës: Emrat e tyre as SPAK nuk guxon t’i përmend!

"Prokurorët belgë nuk pyetën vetëm Bashën",

Gazetarja Klodiana Lala ka dalë me një deklaratë të fortë sot në rrjetet sociale në lidhje me vizitën e prokurorëve blegë në Tiranë për dosjen ‘Toyota Yaris’.

Lala zbulon se përveç Bashës, prokurorët kanë marrë në pyetje edhe disa djemtë problematik. Teksa përshëndet Engjëll Agaçin, Klodiana Lala shkruan se as SPAK nuk guxon të përmend emrat e tyre.

“3.4 mln euro te Toyota Auris

Nje cicerime me thote se belget nuk pyeten vetem Lulzim Bashen, por edhe disa djeme problematike.

Emrat e tyre as SPAK vete nuk guxoj ti permende, sepse pyetja e tyre tregon shume.

Z.Agaci miremengjes!”, shkruan Klodiana Lala.

Ndërkolhë kujtomë se me shprehjen ‘çuant problematik’ identifikohet ish-ministri Damian Gjiknuri, deklaratë që doli nga dosja e përgjimeve të Dibrës.