BREAKING NEWS

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit, përfundon akti i ekspertimit për Gerti Shehun, ja kërkesa e papritur e Prokurorisë

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit,
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në Vlorë, plagoset me thikë 64-vjeçari, policia zbardh detajet

Plas sherri në Vlorë, plagoset me thikë 64-vjeçari,
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë të hënën? Eksperti i sigurisë zbardh skenarin për Veriun e Kosovës

Çfarë pritet të ndodhë të hënën? Eksperti i
x
BREAKING NEWS

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e pëson keq 38-vjeçari

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Lazarat, deputeti i PD ‘shpërthen’ në akuza të rënda: Si krimineli në vendin e krimit! E pritën ashtu si ai e meriton

Vizita e Ramës në Lazarat, deputeti i PD ‘shpërthen’
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet kreu i PD Krujë, ‘shpërthen’ ashpër ndaj Berishës: Nuk fitohet me aleat Ilir Metën dhe me armik SHBA-të

Nuk përmbahet kreu i PD Krujë, ‘shpërthen’
x
BREAKING NEWS

Frikë nga një ofensivë ukrainase, Putin merr vendimin urgjent

Frikë nga një ofensivë ukrainase, Putin merr vendimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Policia dhe FNSH aksion ‘blic’ në Nikël, 100 efektivë dhe dronë vihen në lëvizje

Çfarë po ndodh? Policia dhe FNSH aksion ‘blic’ në
x

Politike

Propozoi Vlora Hysenin në krye të SHISH, por ende pa u dekretuar nga Begaj, Rama i shmanget pyetjes dhe injoron 'pa përgjegjësi': Thashetheme të katundit politik e mediatik

Propozoi Vlora Hysenin në krye të SHISH, por ende pa u dekretuar nga

Kryeminstri Rama në një mbledhje me gazetarët, iu shmang pyetjes në lidhje me mosderektimin e Vlora Hysenit nga ana e presidentit Bajram Begaj në krye të SHISH.

Sakaq të njëjtën gjë bëri dhe për ish zv.kryeministrin Arben Ahmetaj, nen hetim nga SPAK për inceneratorët duke i konsideruar si thashetheme të katundit politik-mediatik.

Rama: Nga unë mësoni të dëgjoni pagat, ekonomia, mireqënien e njerzve. Këto pastaj thashethemet e katundit tonë politik mediatik i kemi bërë bashkë për shumë vite. Nuk kam dëshirë , nevojë dhe as kohë të merrem.

Po Ahmetaj?

Kjo është pjesë e këtyre thashethemeve.