BREAKING NEWS

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i Serbisë do të sjellë shpërbërjen e saj, kjo është koha e madhe e Shqipërisë, prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i
x
BREAKING NEWS

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit, policia jep detajet

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit,
x
BREAKING NEWS

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja sa do të shiten

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Vdes 33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para

Vdes  33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej nga pika kufitare e Morinës

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej
x
BREAKING NEWS

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të zgjasë

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të
x
BREAKING NEWS

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në Fushë-Krujë, zbardhen detaje të reja, ja makina e përdorur nga autorët

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në
x

Politike

Protesta e 7 Korrikut, Sali Berisha del me paralajmërimin e fortë për Policinë e Shtetit, ka një mesazh edhe për Edi Ramën: Nesër dita e madhe!

Protesta e 7 Korrikut, Sali Berisha del me paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dalë me një paralajmërim të fortë për Policinë e Shtetit për protestën që do të zhvillohet nesër në Tiranë.

 “Paralajmëroj të gjithë llojet e policëve se çdo presion, çdo qëndrim, çdo përpjekjeje për të intimduar, dhunuar, penguar popullin opozitar do të regjistrohet dhe do të marr ndëshkim personal të merituar ligjor. Paralajmëroj të mos provokojnë protestuesit. Është e vërtetë që vapa dhe temperaturat janë të larta por me të larta janë emërtuarat e brendshme  të njerëzve që protestojnë ndaj këtij regjimi. Nesër është dita e madhe, ditë frymëzimi. Opozita zbret në shesh si opozitë e vërtetetë pas kaq vitesh. Rama i ftuar të mendojë dorëheqjen e tij sa më pare”, paralajmëron Berisha.

Më të lexuarat