Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Provimi për “Komisar” u shit 4 mijë euro? / Vasili “i përvishet” Ramës: Këta shesin edhe..... për para

Postuar: 18/11/2018 - 14:09

Kreu i grupit parlamentar të LSI Petri Vasili ka i është ‘përveshur’ kryeministrit Edi Rama pasi ditën e djeshme hapi një ekspozitë me punimet e tij në Gjermani.

Sipas Vasilit, Rama shet poçe balte, ndërsa policia mbush poçen me paratë e provimit, 4000 euro copa.

Komenti i Vasilit në Facebook:

Policia e kryeministrit,qe shet provimet e saj do te ruaje shitblerjen e votave???

Kryeministri hap ekspozita e shet poçe balte ne Gjermani,policia mbush poçen me parate e provimit,4000 euro copa.

Aferim... Sic eshte kryeministri ashtu eshte edhe policia.

Ky kryeminister me kete polici do te ruaje shitblerjen e votave?

Perendia mos e dhente, keta shesin edhe .....per para'.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 23:59

Kryeministri Edi Rama e quan një lajm fantastik zbulimin e burimeve të reja të naftës në Shqipëri, pas testeve të para të kryera nga kompania SHELL.

Postuar: 24/05/2019 - 23:57

 Një ditë para protestës së opozitës së bashkuar, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi bën thir

Postuar: 24/05/2019 - 23:49

 Kryeprokurorja e Përkohshme, Arta Marku ka nxjerrë një udhëzim, ku i ngarkon Prokurores së

Postuar: 24/05/2019 - 23:23

Astrit Patozi, koordinator i Bindjes Demokratike gjatë emisionit “Zonë e Lirë” edhe p

Postuar: 24/05/2019 - 23:05

Opozita e re e kryesuar nga Rudina Hajdari i ka bërë një kërkesë Kuvendit për të ulur në tryezë t

Postuar: 24/05/2019 - 22:56

I pyetur në “Zonë e Lirë” nëse do të donte të bëhej kryeministër,  Astrit Patozi

Postuar: 24/05/2019 - 22:38

Gazetari Arian Çani nuk i ka kursyer kritikat Astrit Patozi lidhur me vendimin për të krijuar par