BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Politike

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave, Blerina Gjylameti zbardh vendimin më të fundit

PS bën lëvizjen e rëndësishme brenda kësaj jave,

Deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti bëri të ditur sot për emisionin ‘Breaking’ se brenda javës Kryesia e PS-së do të përzgjedhë 6 kandidatët për kryetarë bashkie dhe se deri më tani kanë zhvilluar konsultimet me bazën dhe Asambletë e PS-së së këtyre gjashtë qyteteve.

Rrogozhina, Shkodra,  Durrësi, Vora, Lushnja dhe Dibra janë gjashtë bashkitë që do të zgjedhin kryetarin e ri të bashkisë.

"Fokusi i PS i njëjtë në të gjitha bashkitë, fushatë jonë do të jetë ndryshe, ajo do të zhvillohet derë më derë e foksuar te qytetarët, në bashkëbisedimet me qytetarët dhe dëgjesat për problemet që ato kanë. Pra do të jemi më të foksuar te dëgjesa e qytetarëve. Po vijojmë me konsultimet për kandidaturat, me strukturat e PS-së dhe Asambleve lokale dhe të figurave që vijnë jashtë PS për shkak të integritetit profesional dhe reputacionit që kanë në ato qytete. Konsultimet do të mbyllen gjatë kësaj jave dhe më pas do të kemi prezantimin e kandidatëve derë më derë", theksoi Gjylameti.

Ajo shtoi e do të ketë një mbledhje të kryesisë këtë javë ku do të përzgjidhen kandidatët dhe më pas javën e ardhshme do të nisë fushata "derë më derë".

Më të lexuarat