BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja
x
BREAKING NEWS

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e Shëndetësisë nxjerr bilancin e fundit: Ja sa raste të reja janë regjistruar me Covid-19

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e
x

Politike

PS i ka premtuar PD-së që t’i japë Presidentin? Socialisti flet hapur dhe tregon çfarë fshihet pas ftesës së Ramën për Bashën: Jemi gati të konsultohemi me opozitën!

PS i ka premtuar PD-së që t’i japë Presidentin? Socialisti

Kreu i PS për Tiranën, Ervin Bushati komentoi ftesën e kryeministrit Edi Rama për bashkëpunim me Bashën dhe zërat se PS do t’i japë PD-së Presidentin.

Bushati shpjegoi se ftesa e kryeministrit Edi Rama për PD do të thotë ftesë për konsultim, që të zgjidhet një figurë me integritet, në vend të Ilir Metës.

“Jemi gati të konsultohemi me opozitën. Presidenti nuk është një lodër, kukull, çip apo kartë apo kapital që ti e shkëmben mbi apo nën tavolinë. Presidenti është një figurë shumë e rëndësishme që duhet të dijë të dalë mbi interesat e veta. Është shumë e rëndësishme të gjendet një njeri me integritet.”, u shpreh Bushati.

Më të lexuarat