Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

PS ndez ”motorët” për zgjedhjet lokale, takim me strukturat në Lezhë

Postuar: 18/09/2018 - 19:39

Partia Socialiste ka nisur takimet me strukturat për tu përgatitur për zgjedhjet lokale.
 
Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka postuar foto nga takimi deputetes Lindita Nikolla dhe Arben Pëllumbit, Sekretari Organizativ i PS me strukturat në qytetin e Lezhës.
 
“Po ndodh...Lindita Nikolla dhe Arben Pellumbi, Sekretar Organizativ i PS me asamblene e Lezhes. Zgjedhjet lokale, kryefjala e takimit”, ka shkruar Ndreu në fotot e publikuara.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 16:39

Përveç protestës së studentëve ka patur edhe protesta të tjera në rrethe. Në lidhje me situatën e krijuar ka reaguar edhe kryeministri Rama. 

Postimi i Ramës

Postuar: 11/12/2018 - 16:29

Sali Berisha ka reaguar pas kalimit të afatit të vendosur nga studentët për kryeministrin Edi Ram

Postuar: 11/12/2018 - 16:18

Deputeti Gent Strazimiri, ka reaguar pas komentit të kryeministrit Edi Rama, i cili shkruante se

Postuar: 11/12/2018 - 16:18

Teksa afati që studentët i kanë vendosur kryeministrit përfundoi, ka reaguar sërish kryeministri

Postuar: 11/12/2018 - 16:02

Ish- zv ministri i Arsimit përmes një postimi në ‘Facebook ka paralmëruar se ditën e sotme

Postuar: 11/12/2018 - 16:01

Si një prej studentëve të dhjetorit 1990, ish-deputeti Astrit Patozi e mbështet protestën e ditëv

Postuar: 11/12/2018 - 15:52

Gazetari Erl Murati kërkon dorëheqjen e ministres së Arsimit, Lindita Nikolla, pas protestës masi