Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

PS zyrtarizon një tjetër kandidaturë, ja kush do ta udhëheqë këtë forcë politike në Bashkinë e Mirditës

PS zyrtarizon një tjetër kandidaturë, ja kush do ta udhëheq këtë forcë politike në Bashkinë e Mirditës

Postuar: 17/04/2015 - 20:32

Partia Socialiste ka zyrtarizuar një tjetër kandidaturë për zgjedhjet e 21 qershorit. Bëhet fjalë për Bashkinë e Mirditës, ku PS ka vendosur të kandidojë Ndrec Dedën.
 
Partia Socialiste i ka besuar udhëheqjen në këtë bashki këtij shtetasi. Ndërkohë, Deda mban aktualisht postin e prefektit të Qarkut të Lezhës.
 
Ndërsa, është bërë e ditur se ditën e sotme Ndrec Deda ka zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/06/2019 - 14:43

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, ka komentuar në rubrikën Opinion në “Neës24”, vendimin e sotëm të Kolegjit Zgjedhor për të lënë në fuqi 30 qershorin si datën e zgjedhjeve vendor

Postuar: 24/06/2019 - 14:40

Ambsasdori i BE, Luigi Soreca ka takuar sot kryetarin e Këshillit të Emërimit të Drejtësisë Ardia

Postuar: 24/06/2019 - 14:28

“A do ketë marrëveshje opozitë-qeveri në minutën e fundit?”, kjo ka qenë pyetja që mi

Postuar: 24/06/2019 - 14:28

Pas vendimit që mori Kolegji Zgjedhor ditën e sotme për zhvillimin e zgjedhjeve lokale në vend, k

Postuar: 24/06/2019 - 14:14

Përfaqësuesi ligjor i PD-së në KQZ, Ivi Kaso ka reaguar pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor për zgj

Postuar: 24/06/2019 - 14:14

Pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor për të lënë në fuqi 30 qershorin, duke rrëzuar dekretin e Presi

Postuar: 24/06/2019 - 14:08

Ndërkohë Sali Berisha akoma nuk e ka thënë edne fjalën e tij në lidhje me vendimin e Kolegjit Zgj