Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pse nuk e jep Meta dorëheqjen? Spartak Ngjela i kthehet ashpër ish-deputetes së LSI-së

Postuar: 14/03/2019 - 23:41

Avokati Spartak Ngjela u përfshi në debate me ish-deputeten e LSI-së, Nora Malaj.
 
Pjesë nga biseda: 
 
Ngjela: Meta pse nuk e dorëzoi mandatin? Partia e dorëzon, ai e mban?
 
Malaj: Në cilën Republikë jetoni ju. Hani bukën e shqiptarit dhe bëni duvanë e kushedi se kujt. Mund ta pyesni ju Presidentin. 
 
Ngjela: Ta pyes.
 
Malaj: Unë e respektoj institucionin e Presidentit. Thuaj atyre që të japin informacion e kanë të gabuar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 20:11

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bërë një denoncim të fortë ndaj Damian Gjiknurit dhe Taulant Ballës gjatë takimit në Berat ditën e sotme, ku i ka akuzuar këta të fundit se kanë kërcënuar anëtarët e KQ

Postuar: 21/05/2019 - 20:10

Në vitin 2008, pozita dhe opozita e atëhershme ranë në një mendje për të bërë disa ndryshime në K

Postuar: 21/05/2019 - 20:00

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha teksa proteston për një Shqipëri si Europa, duket se vet

Postuar: 21/05/2019 - 19:42

“Mos guxo, asnjë shqiptar nuk e kursen sakrificën për liri, unë i pari”, ka qenë ky p

Postuar: 21/05/2019 - 19:36

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi po zhvillon një takim me Lëvizjen e Gruas për Integrim.

Postuar: 21/05/2019 - 19:31

Në pritje të një vote pozitive për çeljen e negociatave nga vendet anëtare të BE-së, Shqipëria ka

Postuar: 21/05/2019 - 19:25

Nga qyteti i Beratit, Lulzim Basha ka mohuar spekulimet e ditëve të fundit se ka arritur një marr