BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Politike

Pse nuk iu ka uruar Meta për mandatin e dytë si kryetare e LSI? Kryemadhi ia pret shkurt moderatores

Pse nuk iu ka uruar Meta për mandatin e dytë si kryetare e LSI?

Monika Kryemadhi fitoi mandatin e dytë në krye të LSI, por presidenti Meta dhe njëkohësisht bashkëshorti i saj nuk e uruar ende.

Kryemadhi tha në 'Open' se nuk hatërmbetje, por tha thjesht se ai nuk e ka uruar ende.

“Nuk më ka uruar Meta akoma, nuk më ka thënë që urime”, tha ajo.

E pyetu nëse ka hatërmbetje mes tyre që nuk ju ka uruar, aja tha:'Jo absolutisht jo, nuk kemi.'