BREAKING NEWS

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër version duke përhapur alarm: Po, ka prova që koronavirusi transmetohet nga ajri

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër
x

Politike

Pse shkoi Rama në Kosovë? Vjen reagimi i parë nga Sali Berisha

Pse shkoi Rama në Kosovë? Vjen reagimi i parë nga Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për vizitën e kryeministrit në Kosovë. Ai shprehet se vajtja e Ramës në Kosovë ishte një përpjekje e dështuar duke veshur petkat e atdhetarit.

“Kjo është një përpjekje e dështuar e një tradhtari i kombit shqiptarit, për të veshur petkun e atdhetarit, pasi është i damkosur nga çdo shqiptar që në 6 vite bëri gjithçka kundër Kosovës. Tani përpiqet me lotët e krokodilit me komunikimin e aktakuzës për Thaçit dhe Veselit, ky përpiqet të kalojë ylberin dhe të dalë krejt tjetër.Ai mendon s'mund t’i ndihmojë, por Kosovën nuk e ndihmon dot.”-tha Berisha.