BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Politike

Pse u kris marrëdhënia me Bleona Qerretin? Evi Kokalari zbulon incidentin me këngëtaren

Pse u kris marrëdhënia me Bleona Qerretin? Evi Kokalari zbulon

Aktivistja Evi Kokalari, e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e lirë”, ka folur për krisjen e marrëdhënieve me Bleona Qerretin.

Kokalari tha se ishte Bleona ajo që bëri disa gjëra të cilat çuan në prishjen e marrëdhënies mes tyre.

Ajo zgjodhi mos të jepte shumë detaje pasi nuk donte të dëmtonte personat e tjerë të përfshirë.

“Incidenti nisi se bëri disa gjëra të vogla që s’duhej ta kishte bërë. Nuk dua të jap detaje, pasi dua të mbroj personat e tjerë të përfshirë. Kur ti ke dikë që të jep një dorë duhet të dish si ta mbash. Kaq!”, tha  Kokalari.

Gjithashtu ajo risolli në mënyrë koncize si nisi marrëdhënia miqësore mes saj dhe Bleonës, ku tha se ishte kjo e fundit që e kishte kontaktuar pasi donte që ta lidhte me Donald Trump.

Sipas Kokalarit miqësua u shtua në Shqipëri kur ato dilni për darka dhe frekuentoheshin shpesh.

“Ishte gërvishtje që u nis nga ajo. Kur t’i të jepen disa favore fut llogjikën dhe thua më intereson mua ti bëj dëm Evit. Ajo bëri një gabim aty. E thash me pakë fjalë që unë Bleonën e kam takuar me Donika Bardhin se donte të merrej me Trumpin. Më shkruajti vet, i tha Donika që isha njeriu i duhur se donte të lidhej me Trumpin. E kam takuar 3 muaj para zgjedhjeve në gusht të 2020-ës.

Ne dilnim për dark dhe mua më argëtonte se nuk ka as filtra asgjë. Është gallatë. Në atë kohë ishte në Shqipëri se bënte ca emisione. Edhe unë isha në Tiranë me Foltoren, kam dal disa herë në Tiranë”, tha Kokalari.

Më të lexuarat