BREAKING NEWS

1.3 tonë kokainë në Maqedoni, vjen reagimi zyrtar nga Policia shqiptare për sasinë rekord: Dorëzuam drogën

1.3 tonë kokainë në Maqedoni, vjen reagimi  zyrtar nga Policia
x

Gossip

Martohet Luana Vjollca? Moderatorja merr vendimin e rëndësishëm pas 6 viteve lidhje me biznesmenin e njohur

Martohet Luana Vjollca? Moderatorja merr vendimin e rëndësishëm

Moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me biznesmenin Krenar Çoçaj.

Ndonëse asnjëherë nuk e ka pranuar publikisht, ata janë fotografuar shpesh herë bashkë.

Megjithatë së fundmi, Luana dhe Krenari kanë vendosur të marrin hapin e madh.

‘Panorama plus’, ka mësuar se moderatorja po planifikon të bëjë një ceremoni dasme me partnerin e saj.

Më shumë detaje dhe datën kur do mbahet kjo ceremoni na mbetet ta mësojmë në vazhdim.