BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Martohet Luana Vjollca? Moderatorja merr vendimin e rëndësishëm pas 6 viteve lidhje me biznesmenin e njohur

Martohet Luana Vjollca? Moderatorja merr vendimin e rëndësishëm

Moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me biznesmenin Krenar Çoçaj.

Ndonëse asnjëherë nuk e ka pranuar publikisht, ata janë fotografuar shpesh herë bashkë.

Megjithatë së fundmi, Luana dhe Krenari kanë vendosur të marrin hapin e madh.

‘Panorama plus’, ka mësuar se moderatorja po planifikon të bëjë një ceremoni dasme me partnerin e saj.

Më shumë detaje dhe datën kur do mbahet kjo ceremoni na mbetet ta mësojmë në vazhdim.

Më të lexuarat