BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Politike

Publikimi i raportit përfundimtar të OSBE/ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, zbardhet çfarë do të ndodhë sot në orën 12:00

Publikimi i raportit përfundimtar të OSBE/ODIHR për zgjedhjet e

Kryedemokrati Lulzim Basha ka njoftuar se sot në orën 12:00 do të zhvillojë një konferencë të jashtëzakonshme në lidhje me publikimin e raportit përfundimtar të OSBE/ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit.

Mësohet se Basha do të jetë në konferencë sëbashku me sekretarin e Përgjithshëm, Gazment Bardhin dhe Oerd Bylykbashin.

Burime nga selia blu bëjnë me dije se konferenca do të jetë me fokus vetëm raportin e OSBE-ODHIR dhe jo çështje të tjera.

Më të lexuarat