BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Politike

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun e Dibrës

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun

Nesër do të votohet për kandidatët e Qarkut të Dibrës që do të përfaqësojnë Partinë Demokratike në zgjedhjet e ardhshme. Në këtë qark do të votohet nesër duke filluar nga ora 10.00 deri në orën 18.00.

Lista me emrat që kanë marrë vlerësimin e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve, sipas udhëzimit do ti nënshtrohet votimit të anëtarësisë.

-Dega Mat, Qarku Dibër, lista është si më poshtë:

1. BASIR ÇUPA

2. DEA KAZIU

3. DENISA VATA

4. DHURATA ÇUPI

5. KRESHNIK ÇOLLAKU

6. LINDITA DODA

7. NEZIR RIZVANI

-Dega Bulqizë, Qarku Dibër, lista është si më poshtë:

1. BARDHYL RAMA

2. DURIM BALLA

3. EDMOND ISAKU

4. FLLANXA LOSHA

5. MUIS LLANAJ

6. PETRIT DODA

-Dega Dibër, Qarku Dibër, lista është si më poshtë:

1. AGRON QOKU

2. ALBERT KOJKU

3. BAJRAM BALLIU

4. ILIR HYSA

5. JETON KALOSHI

6. LUAN HAKA

7. MIRELA MAZARI

8. NEHAT COLLAKU

9. XHEMAL GJUNKSHI