BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Politike

Publikohet sondazhi i institutit italian/ PS ruan rezultatin si në 2017-ën në Durrës, surprizon PD, ja si ndahen mandatet

Publikohet sondazhi i institutit italian/ PS ruan rezultatin si në

Sipas sondazhit të institutit Piepoli PS në Durrës duhet të marrë deri në 8 mandate, që të fitojë kryeministri Edi Rama, pra duhet të marrë objektivin maksimal që socialistët kanë vendosur.

Nga ana tjetër, PD dhe Aleanca për ndryshim, do të merrte deri në 3 mandate më shumë se në 2017. PSD-ja e Tom Doshit bie në sy që do të merrte një numër të caktuar votash, krahasuar me partitë e tjera, por të pa mjaftueshme për të marrë një karrige deputeti në parlament.

Më të lexuarat