BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Politike

Publikohet video që po shpërndahet me shpejtësi/ Presidenti Olimpik Ndërkombëtar ngatërron ministren e Ramës, ky është detaji që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve

Publikohet video që po shpërndahet me shpejtësi/ Presidenti

Ditën e sotme u inauguruan në Tiranë ambientet e reja të komitetit olimpik, ku i pranishëm ishte edhe Presidenti i Komitetit Olimpik Ndërkombëtar Thomas Bach.

Gjatë ceremonisë kanë marrë pjesë edhe kryeministri Edi Rama, Fidel Ylli dhe ministrja Bora Muzhaqi.

Teksa vizituan ambientet e reja, ata u drejtuan për tek prerja e shiritit të ceremonisë.

Presidenti Bach pasi preu shiritin, nuk priti që gërshërën t’ia vendoste në tabaka vajzës së protokollit të ceremonisë, por ia dha atë ministres Muzhaqi.

Këtë lapsus nuk e bëri ministrja Kushi e cila priti derisa vajza e protokollit ti zgjaste tabakanë për të vendosur gërshërën.