Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Puna i ndryshoi jetën", Rama publikon historinë frymëzuese

Video: 

Postuar: 16/04/2018 - 09:26

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një tjetër histori pozitive për ndjekësit e tij. Nëpërmjet një postimi në facebook,  kryeministri ka publikuar historinë e Gazmirit, i cili me një rrëfim modest, zbulon sesi ka ndryshuar jeta e tij pas punësimit. “MIRËMËNGJES, dhe me Gazmirin që ka nisur punë në një sektor që po rritet çdo vit dhe presim të ketë një zhvillim të konsiderueshëm në tre vitet e ardhshme, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama krahas videos.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 07:26

Nënkryetari i partisë Demokratike Edi Paloka, i ftuar në “Natë me Xhaxhiun” , deklaroi se PD nuk mund do të zhvillojë zgjedhje lokale me Edi Ramën kryeministër.
 

Postuar: 10/12/2018 - 22:36

Monika Kryemadhi u shpreh se nëse djeg mandatin e deputetes, do djegë edhe Edi Ramën.

Postuar: 10/12/2018 - 22:32

Ministri i ri i Brendshëm Sandër Lleshaj, emërimi i të cilit solli debate dhe përplasje mes Presi

Postuar: 10/12/2018 - 22:17

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të hënën, deklaroi se kryeministri Edi Rama, brenda një

Postuar: 10/12/2018 - 22:10

Ministri i ri i Brendshëm Sandër Lleshaj, emërimi i të cilit solli debate dhe përplasje mes Presi

Postuar: 10/12/2018 - 22:00

Ministri i ri i Brendshëm Sandër Lleshaj, emërimi i të cilit solli debate dhe përplasje mes Presi

Postuar: 10/12/2018 - 21:54

“Punonjës Policie mbipeshe (barkdërra) të shmangen nga shërbime në vende të dukshme”.