BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x
BREAKING NEWS

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do të jetë moti në gusht, surprizat që na presin javën e ardhshme dhe kthesa e madh pas datës 15

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do
x

Politike

“Qeveria nuk paguan qindra milion euro energji elektrike”, Vasili akuza ndaj Ramës: SPAK të vihet menjëherë në lëvizje

“Qeveria nuk paguan qindra milion euro energji elektrike”, Vasili

Deputeti Petrit Vasili, me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, ka reaguar në lidhje me energjinë elektrike, ku thotë se kjo qeveri nuk ka paguar qindra milionë euro energji elektrike.

Vasili thekson me 183 mln euro të papaguara, kjo qeveri duhet të jetë në burg.

Teksa i bën thirrje SPAK që të reagojë sa më shpejt, Vasili shkruan se “Kjo qeveri me Edi Ramen ne balle te gropës septike qelbet vetëm hajdutllek dhe korrupsion”.

Reagimi i Petrit Vasilit

Kafsheria e qeverise, qe s’paguan qindra milion euro energji elektrike!!

Kafsheria e Edi Rames qytetaret i ka futur ne burg se nuk kishin paguar 50 mije leke te vjetra energji elektrike, bile disa qytetare te arrestuar per energjine elektrike kane humbur dhe jeten ne burg.

Kafsheria e kesaj Qeverie hajdutesh nuk paguan vete qindra milion euro energji elektrike.

Kjo qeveri me Edi Ramen ne balle te gropes septike qelbet vetem hajdutllek dhe korrupsion.

Me 183 milion euro energji elektrike te papaguar kjo qeveri hajdutesh eshte absolutisht per burg.

SPAK keta te qeverise jane per burg dhe kete e di tashme i madh e i vogel, por levizni shpejt se do t’ju marrin me vete!!

 

Më të lexuarat