Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Qytetarët rrethojnë me duartrokitje Sekretarin Amerikan, John Kerry i përshëndet me dorë, merr në krahë një fëmijë

Qytetarët rrethojnë me duartrokitje Sekretarin Amerikan, John Kerry i përshëndet me dorë, merr në krahë një fëmijë

Postuar: 14/02/2016 - 12:27

Pas konferencës së përbashkët mes Sekretarit Amerikan dhe kryeministrit Rama, këta dy të fundit kanë ecur për të Hotel “Rogner”, ku ndodhej edhe kreu i Opozitës. Gjatë kohës që ata kalonin rrugën, qytetarë të shumtë kishin dalë në rrugë për të përshëndetur Sekretarin Amerikan, të cilin edhe e kanë duartrokitur.
 
 Kerry iu është përgjigjur duke i përshëndetur me dorë, ndërsa pranë tij ndodhej një fëmijë, të cilën ai e ka marrë në krahë, një moment ky që ka shkaktuar të tjera duartrokitje dhe momente pozitive dhe emocionuese tek të pranishmit në rrugë.
 
 
 
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 22:19

Presidenti Ilir Meta ka folur në lidhje me qëndrimin e tij ndaj ambasadorëve që vijnë në Shqipëri, marrë shkas dhe nga fakti që shpalli non-grata ambasadorin e OSBE-së Bernd Brochardt.

Postuar: 18/11/2019 - 22:14

Presidenti Ilir Meta duke folur për për Gjykatën Kushtetuese tha se do të rikthejë besimin tek re

Postuar: 18/11/2019 - 22:05

Presidenti Meta nuk i ka kursyer akuzat e ndaj kreut të KED-së Ardian Dvoranit sërish.

Postuar: 18/11/2019 - 21:58

Grida Duma ka deklaruar se investimi kinez i rrjetit 5G në Shqipëri do të jetë një rrezik edhe pë

Postuar: 18/11/2019 - 21:56

Neritan Ceka në emisionin “360 Gradë” e ka krahasuar kryeministrin Edi Rama me Haxhi

Postuar: 18/11/2019 - 21:44

Kreu i shtetit, Ilir Meta hodhi përsëri akuza të forta ndaj kreut të KED-së, Ardian Dvorani, për