BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Politike

Qytetarët "masakrojnë" Ilir Metën: Dorëzo floririn! O llum ti ke vrarë e ke prerë, je kapur me video

Qytetarët "masakrojnë" Ilir Metën: Dorëzo

Presidenti Ilir Meta është shfaqur mjaft i tensionuar ditët e fundit. Nëse komentojmë deklaratat e tij të fundit ku thërret qytetarët të  për të mprehur sfurqet dhe për të vepruar.

Në daljen e tij të fundit për media, ku videoja është postuar në rrjetet sociale të presidentit ka patur shumë reagime.

Qytetarët kanë shpërthyer në akuza të forta ndaj presidentit Ilir Meta. Sipas tyre, Meta është nxitësi i trazirave të përgjakura në vend.

Qytetarët "masakrojnë" Ilir Metën: Dorëzo

Qytetarët "masakrojnë" Ilir Metën: Dorëzo

Qytetarët "masakrojnë" Ilir Metën: Dorëzo

Qytetarët "masakrojnë" Ilir Metën: Dorëzo

Më të lexuarat