BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit, aleatët i kthejnë kurrizin, foltorja kundër bashkimit me LSI për mesazhin e keq të bllokut 700 mijë euro

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit,
x
BREAKING NEWS

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim vizitë blic në Gjykatën e Lartë para zgjedhjes së emrave të rinj

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x

Politike

Qytetarët paralajmërojnë goditjen që do të trondisë Ilir Metën: Do përfundosh në një qeli të ftohtë, i mbyllur dhe me nofkën...

Qytetarët paralajmërojnë goditjen që do të

Presidenti Ilir Meta ka postuar videon e veçantë në rrjetin e tij social ‘facebook’ ku ka uruar për festën e 29 nëntorit që shënon 77 vjetorin e çlirimit të Shqipërisë nga forcat pushtuese gjatë luftës së dytë botërore.

Por mesa duket qytetarët, nuk e "kapërdijnë" dot faktin që politikanët  po shkatërrojnë Shqipërinë që shumë shqiptarë dhanë jetën.

"Me thene te drejten as ti nuk do marresh malet, populli dhe qeveria jo e jo. Ti do perfundosh ne nje qeli te ftohte , i mbyllur dhe me nofken qe te shkon me se miri, Ilir hajni", i shkruan një qytetar.

Ndërsa një ndjekës tjetër i shkruan Presidentit: Te mashtruarit partizane sollen ne pushtet diktaturen me idiote ne planet

Shume prej tyre dhane jeten qe palo politikanet te djeshem dhe te sotem te abuzonin me gjakun e tyre dhe djersen e mbare

popullit....

Ata luftuan me pasterti per Atdhe dhe Liri....Nderim per sakrificat e tyre  te zhvleftesuara nga gjoja" komunistet " qe sollen fukarallekun e pashembullt

Sot pinjollet mashtrues te nomeklatures se vjeter sot miliardere hiqen si patriot per te mbuluar vjedhjet e pashembullta........keta shpifesira bejne pis gjakun e heronjve te vertete te popullit

Qytetarët paralajmërojnë goditjen që do tëQytetarët paralajmërojnë goditjen që do të

Më të lexuarat