BREAKING NEWS

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe 2 mijë të vdekur brenda ditës

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe
x

Politike

“Mos na zhgënje, jap jetën për ju!”, vjen përgjigjja e Ilir Metës për qytetarin

“Mos na zhgënje, jap jetën për ju!”, vjen

Përplasjet mes Presidentit Ilir Meta e maxhorancës vijojnë, ndërsa Kreu i Shtetit ka ftuar shqiptarët të mblidhen më 2 mars për të mbrojtur Kushtetutën.

Një komentues i shpreh Metës të gjithë mbështetjen e tij dhe i kërkon të vazhdojë.

“President mos na zhgënje, mos u tërhiq se edhe jetën e jap për Ju!”, shkruan qytetari.

Ndërsa Presidenti ka zgjedhur t’i përgjigjet vetë personalisht këtij komenti.

“I dashur Anton! E di që bën shaka, por mos harro të lajmërosh dhe miqtë! Në 2 Mars të gjithë Kuqezi! Të pres me qetësi dhe dashuri për Besëlidhje!”, ka shkruar Meta.