Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Qytetari i thotë të mos ketë frikë për 16 shkurtin, Rama i jep përgjigjen që nuk e priste: Kam vetëm një shqetësim

Postuar: 12/02/2019 - 18:07

Kryeministri Edi Rama ka komentuar nga Lezha protestën e opozitës.
 
Një qytetar gjatë bisedës i ka thënë Ramës që të mos ketë frikë për datën 16.
 
Rama i është përgjigjur qytetarit se e vetjma frikë për të qëndron tek njerëzit që i besojnë opozitës.
 
Replikat
 
Qytetari: Mos ki frikë në datën 16.
 
Rama: Unë, joo!
 
Qytetari: Qeni që leh nuk të ha.
 
Rama: Mos ki merak fare, unë kam vetëm një shqetësim, jam realisht i shqetësuar për ata që i besojnë akoma këtyre realisht. Prindër, burra, gra, hiqi ata të baskisë, se  do çohet bashkia Lezhë komplet, apo bashkia Shkodër me Voltanën etj. Por realisht ka njerëz që sëkëlldisen dhe shkojnë pas tij. a

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/02/2019 - 23:53

Drejtuesi i emisionit “Opinion” Blendi Fevziu ka debatuar me kreun e grupit të PS-së, Taulant Balla.
 

Postuar: 19/02/2019 - 23:26

Nga qeveria theksojnë se kriza politike është për shkak të frikës nga drejtësia.

Postuar: 19/02/2019 - 22:56

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi tha se protesta e së enjtes do t

Postuar: 19/02/2019 - 22:52

Avokati, Spartak Ngjela, sheh si të vetmen mundësi për zgjidhjen e krizës politike dorëheqjen e R

Postuar: 19/02/2019 - 22:47

Çlirim Gjata, Sekretar për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike, deklaroi në Top Shoë se djegi