BREAKING NEWS

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun e Dibrës

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun
x

Politike

Qytetarja e aksidentuar i kërkon ta çojë për mjekim jashtë shtetit, ja çfarë i premton kryeministri Rama ‘live’

Qytetarja e aksidentuar i kërkon ta çojë për mjekim

Një qytetare i ka shkruar kryeministrit Rama në platformë për probleme shëndetësore që kishte pas një aksidenti që kishte kaluar.

Komunikimi mes Ramës dhe qytetares!

Rama: Ke kontaktuar tek platforma e bashkëqeverisjes dhe ke shkruar për probleme shëndetësore.

Qytetarja: Po kryeminister, nuk e di sa mund të përfshihet kjo tek hallet, por kam bërë një aksident para 5 vitesh dhe kam mbetur me probleme në këmbë. Kam bërë disa ndërhyrje tek Spitali Ushtarak, në Tiranë, por kam kërkuar edhe nga Ministria të bëjna mjekime jashtë, por nuk kam marrë përgjigje.

Rama: Tani si është bërë situata nuk të premtojmë gjë tani. Nuk e di sa do zgjasë, por di që nuk do të të harrojmë, do të kontaktojmë prapë. Me ndihmën e zotit do ta shërojmë edhe këmbën. Tani për momentin ngushëllohu me faktin që si e ke në allci, si nuk e ke në allci të rrish në shtëpi e sigurt.

 

Më të lexuarat