BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Politike

Ralf Gjoni bën reagimin e fortë, zbulon se çfarë fshihet pas përjashtimit të Sali Berishës nga Partia Demokratike

Ralf Gjoni bën reagimin e fortë, zbulon se çfarë fshihet

Përplasjen Basha-Berisha, pasi ky i fundit u përjashtua nga grupi parlamentar i PD-së, ish-deputeti Ralf Gjoni e ka quajtur fals. Ai u shpreh se nuk beson te 'armiqësia' që ka nisur mes kreut të PD-së, Lulzim Bashës dhe ish-liderit të kësaj partie, Sali Berishës, duke theksuar se janë "lojërat e ujqërve të vjetër të cilët aktrojnë përmes koneve të tyre".

Sipas tij, duhet të jesh "idiot" të besosh se Basha ka aq fuqi në PD, për të përjashtuar Berishën nga Grupi Parlamentar.

"Po merren me lojërat e ujqërve të vjetër të cilët aktrojnë përmes koneve të tyre. Debati i këtyre ditëve është fals. Duhet të jesh idiot që të besosh që Basha ka fuqi brenda PD për të përjashtuar Sali Berishën nga Grupi Parlamentar. Po futemi në një histori tamam histori si telenovelë turke", u shpreh Gjoni për Report Tv.

Më të lexuarat