BREAKING NEWS

BE pret të hapë fluturimet nga 15 Qershori, ç’do ndodhi me Shqipërinë

BE pret të hapë fluturimet nga 15 Qershori, ç’do ndodhi
x

Politike

Rama bën njoftimin e rëndësishëm, zbulon a do ketë kufizim të lëvizjes këtë fundjavë

Rama bën njoftimin e rëndësishëm, zbulon a do ketë

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se kjo fundjavë do jetë njësoj e kufizuar si të tjerat. Të dielën nuk do lejohet lëvizja e makinave dhe se çdo do jetë e mbyllur.

“???? KJO FUNDjAVË DO TË VIJOJË NJËSOJ SI E SHKUARA????TA KALONI SA MË QETË????”, shkruan Rama në Facebook.

Më të lexuarat