BREAKING NEWS

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha zbardh detaje të reja nga arrestimi i ish-kryebashkiakut të Durrësit: Janë bërë tentativa që...

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan Hoxha zbulon detaje të reja: Ja pse nuk u zbatua menjëherë urdhri i SPAK

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan
x
BREAKING NEWS

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet autori

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK (Detajet)

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK
x
BREAKING NEWS

“Është i gatshëm të ballafaqohet me drejtësinë”/ Avokati zbulon ku ndodhej Vangjush Dako në momentin që doli urdhër-arresti

“Është i gatshëm të ballafaqohet me
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një situatë e tillë i intereson kryeministrit apo po detyrohet...

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një
x
BREAKING NEWS

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon avokati i tij: Ja për çfarë akuzohet

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi
x
BREAKING NEWS

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër të SPAK: Masa e sigurimit me burg nuk është e duhura, ja çfarë rrezikon ish-kryebashkiaku

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër
x

Politike

Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin? Ja çfarë ndodhi pas takimit me drejtuesit politikë të PS! Publikohen pamjet

Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin? Ja

Kryeministri Rama këtë të premte takoi drejtuesit politikë të PS në qarqe, ku diskutimi u fokusua në përgatitjet për zgjedhjet lokale të 14 majit.

Në fotot e siguruara nga LSA, shikohet që diskutimi ka vazhduar edhe pas mbledhjes.

Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin? Ja

Mes këtyre fotove ka dhe disa momente pikante ku shihet se Rama flet me gjeste dhe tone të ashpra me ministrin e Drejtësisë, Ulsi Manja dhe Damian Gjiknurin.

Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin? Ja

Fotot mund t'i shikoni duke shfletuar galerinë më poshtë!

Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin? Ja

Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin? Ja

Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin? Ja

Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin? Ja

Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin? Ja

Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin? Ja

Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin? Ja

Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin? Ja

Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin? Ja