Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rama do largohet? Trondit Spartak Ngjela, zbulon prapaskenat

Postuar: 25/03/2019 - 23:41

Avokati Spartak Ngjela ka folur edhe për Kongresin e Partisë Socialiste të cilin e ka quajtur punizëm. Ai shprehet se kryeministrin po e mbajnë në pushtet pasi Reforma në Drejtësi do e kapë edhe atë.
 
“Metodë e vjetër është punizëm, nuk mund të jetë kryeministri kult, nën drejtimin e Edi Ramës thërrisnin , janë budallenj, sepse Kryeministri drejton vetëm qeverinë. Kryeministri është psiqik, ky flet për fasadat, këtu nuk ka prodhim nuk ka punë, ku i gjen ky kryeministër? Nga remitancat e emigantëve? Duke i marrë taksat. Pse e mbajnë? Deri sa të vijë Reforma në Drejtësi sepse edhe këtë e kap kjo  gjë. Ps nuk duhet ta mbajë më”-u shpreh avokati Ngjela në Fax Web.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/04/2019 - 21:39

Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili, ishte tejet i ashpër ndaj deklaratës së kreut të OSBE-së Bernd Borchardt, i cili tha se ç'të mirë do të sillte shtyrja e zgjedhjeve në Shqipëri.

Postuar: 24/04/2019 - 21:39

Ish-deputeti i LSI ka thënë se me Edi Ramën kryeministër nuk do të ketë zgjedhje dhe deklaroi s

Postuar: 24/04/2019 - 21:33

Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein, ka komentuar vendimin e shu

Postuar: 24/04/2019 - 21:30

Bujar Nishani, ish-Presidenti i Republikës, tani kryetar i Këshillit Kombëtar të PD, i ftuar në e

Postuar: 24/04/2019 - 21:26

Një tjetër dosje e shit- blerjes së votës pritet të bëhet publike nga Paria Demokratike.

Postuar: 24/04/2019 - 21:20

 Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi sfidoi gazetaren Mirela Milo

Postuar: 24/04/2019 - 21:16

Pas Gazment Brdhit, ish-deputeti i PD-së, Klevis Balli ka theksuar edhe një herë se opozita nuk d