BREAKING NEWS

“Jam e tmerruar”, ministrja Manastirliu publikon foton e Bashës dhe lëshon paralajmërimin e frikshëm për COVID-19: Kostoja mund të bëhet marramendëse!

“Jam e tmerruar”, ministrja Manastirliu publikon foton e Bashës
x

Politike

Rama e merr në telefon, qytetarja i jep lajmin alarmant: Është infektuar kryetari dhe mësuesja...

Rama e merr në telefon, qytetarja i jep lajmin alarmant:  Është

Një qytetare nga Bajram Curri që është telefonuar nga kryeministri Edi Rama, ka shprehur alarmin e saj lidhur me të infektuarit e parë me koronavirus rezultuan sot në qytetin e Bajram Currit.

Shqetësimi i saj është se, sipas saj, prej një jave çifti është kuruar në spitalin e Bajram Currit me serume dhe medikamente të tjera, si dhe ka patur kontakte me banorët e tjerë të qytetit.

“Ka një javë shkon në spital, bën serume, ne i njohim të dy dhe u them sa më shpejt të shërohen, se ne këtu në Bajram Curri një grusht jemi, i njohim. Ata janë njerëz publik. Burri kryetar e shoqja mësuese, janë njerëz shumë të mirë. Por i kemi takuar. Jo tani e them sepse u bë publik rasti. Unë e kam dit qysh dje”, i tha qytetarja Ramës.

Më të lexuarat