Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Rama është afër një pazari”, deputeti i ri i ‘përvishet’ Ballës në mes të Kuvendit dhe nxjerr prapaskenat: S’keni shans! Qeveria qëndron në këmbë falë nesh!

Postuar: 12/09/2019 - 10:56

Deputeti Ralf Gjoni ka deklaruar se mazhoranca mbahet në këmbë falë deputetëve të opozitës së re.

Ai ka deklaruar se tashmë kryeministri Edi Rama është pranë një pazari për zgjidhjen e krizës politike.

“Jeni të lumtur, kuptohet se prezenca jonë mban një mazhorancën në këmbë. Presidenti është krenar se i parapriu një lufte civile.  Rama krenar për punën që ka bërë. Rama është afër një pazari, kështu po dëgjoj zoti Balla. Edhe opozita për krenaritë e veta. Nuk ka marrëveshje me këtë maxhorancën për sistemin zgjedhor pa miratimin tonë. Nuk ka shans askush ta bëjë këtë”, është shprehur Ralf Gjoni.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/09/2019 - 23:59

Prej kohësh flitet se Basha është finacuar nga Xhorxh Soros në Universitetin e Uhtretit në Belgjikë.

Postuar: 16/09/2019 - 23:16

Deputeti socialist Alket Hyseni tha se brenda pak javësh do të nisë punën SPAK.

Postuar: 16/09/2019 - 22:55

Kryeministri Edi Rama ka mohuar se do të japë dorëheqjen nëse negociatat me Bashkimin Europian nu

Postuar: 16/09/2019 - 22:40

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj teksa komentoi procesin e hapjes së negociatave tha se kanc

Postuar: 16/09/2019 - 22:34

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi i ka dalë në "mbrojtje" presidentit Il

Postuar: 16/09/2019 - 22:28

Ish deputeti i PD-së, Ervin Salianji, është përplasur ashpër në debat me botuesin e “Shqipt

Postuar: 16/09/2019 - 22:25

Avokat Spartak Ngjela ka bërë një koment të gjatë në rrjetet sociale për psikologjinë e krimit dh