BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Politike

“Rama është një ushtar i vogël i...”, Nard Ndoka flet hapur, tregon dy politikanët me të cilët duhet të fillojë goditja e korrupsionit

“Rama është një ushtar i vogël i...”, Nard Ndoka

Politikani Nard Ndoka beson se Sali Berisha është shpallur “non grata” nga SHBA, pas ndërhyrjes se George Soros. Ndoka tha se Rama e dinte që para 1 viti se ish-kryeministri Berisha do shpallej i padëshiruar në SHBA.

Sipas Ndokës, nëse do fillohet me goditjen e korrupsionit, duhet të niset me Fatos Nanon dhe Edi Ramën.

“Kemi 2-3 dorëheqje nga kampi i majtë. Kjo tregon se ka një lloj bashkëpunimi nën tryezë. E gjithë kjo derigjohet nga Soros. Rama e dinte që 1 vit më para se Sali Berisha është shpallur non grata. Na doli se e dinte edhe Lulzim Basha. Kjo tregon se kemi të bëjmë me një politikë të pistë. Unë nuk jam mbështetës i Sali Berishës, por po luhet me dy standarde. Nëse flasim për korrupsion, të fillohet me Fatos Nanon dhe pastaj me Edi Ramën”, tha Ndoka.

Ndoka tha se pavarësisht ultimatumit të SHBA, tjetër skemë u ndoq me Tom Doshin, i cili u fut në zgjedhje.

“Rama është një ushtar i vogël i Sorosit. Dihet kjo gjë”, tha Ndoka.