BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Politike

Rama fut deputeten e opozitës në listën e PS për Tiranën? Reagon Reme Lala: Ja kur do ta merrni vesh

Rama fut deputeten e opozitës në listën e PS për

Reme Lala, deputetja e opozitës parlamentare e është një nga dy kandidatët që vijnë nga listat e opozitës, që do të kandidojë në zgjedhjet e 25 Prillit në siglën e Partisë Socialiste.

Lala tha për Abc Neës se listat do të bëhen zyrtare më 5 Mars, duke theksuar se do ta marrë vesh në atë ditë nëse do të jetë apo jo kandidate në qarkun e Tiranës.

“Listat bëhen zyrtare më 5 Mars. Edhe juve edhe unë do ta marrim vesh po në atë ditë nëse do jem apo jo në Tiranë”, u shpreh Reme Lala.